Časté otázky

Čo je to vlastne za značku a kde sa produkty Arganmidas vyrábajú?

- Značka Arganmidas ja zaregistrovaná v Číne, kde sa produkty vyrábajú. Nehanbíme sa za to a nemáme pred Vami čo skrývať. Taktiež sme boli spočiatku skeptickí, no produkty sú skutočne účinné, kvalitné a majú nádhernú vôňu a dizajn obalov, o čom sa presvedčíte aj sami.

Môžu sa tieto produkty predávať v EÚ?

 - Áno, môžu. Naša spoločnosť ich má zaregistrované na CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) - ide o portál, kde by mali byť zaregistrované všetky kozmetické produkty predávané na území Spoločenstva.
- Všetky produkty značky Arganmidas prešli nezávislým ekotoxikoligckým testovaním na vlastné náklady. Každý produkt má vypracovanú samostatnú správu o jeho bezpečnosti, kde je taktiež uvedený popis výrobného postupu a vyhlásenie o dodražní správnej vrobnej praxe, aby sme sa ubezpečili, že sú skutočne bezpečné a že neobsahujú žiadne životu nebezpečné látky, pretože im dôverujeme.

 Sú tieto produkty testované na zvieratách?

- Nie, predaj takýchto produktov je dokonca na našom trhu od roku 2013 zakázaný.

Prečo ponúkate "Sérum s argánovým olejom" a nie čistý olej?

- Čistý olej by sa na vlasy dávať nemal, pretože Vám ich iba zamastí a vlasy ho nedokážu úplne vstrebať. Podporné látky v sére plnia svoju funkciu a aj napriek tomu, že nejde o čistý argánový olej, má jeho apllikácia oveľa väčší účinok, než použitie samotného oleja.

Prišiel mi nesprávny tovar, čo teraz?

- Okamžite nám to dajte vedieť na info@arganmidas.sk a všetko napravíme na vlastné náklady.

Som kaderník/čka a chcem používať vaše produkty. Je to možné?

- Áno. Napíšte nám na info@arganmidas.sk alebo zavolajte na tel. č. 0904 243 408 (p. Galovič) a všetko dojednáme.

Chcem ďalej predávať vaše produkty a stať sa distribútorom, ponúkate aj takúto možnosť?

- Samozrejme, kontaktujte nás na maily alebo tel.č. uvedenom vyššie.

Nie je tu odpoveď na moju otázku

- Stačí použiť formulár na http://www.arganmidas.sk/napiste-nam/, alebo nám napíšte priamo na info@arganmidas.sk a radi Vám zodpovieme všetky vyše otázky.